Top Channel/ Policia ndërhyn në KZAZ nr. 47 Elbasan, prania e madhe e njerëzve shqetëson numëruesit

4 Просмотры
Издатель
KZAZ nr. 47 në Elbasan ka marrë vendim dhe ka kërkuar ndihmën e policisë që për shkak të zhurmës dhe problemeve të mëdha që shkaktojnë një grumbull i madh njerëzish pranë vendeve të numërimit, lodhjes disa orëshe tashmë të numëruesve, KZAZ ka kërkuar ndihmën e policisë

Çdo person është urdhëruar që të ulet në vendin e tij për të ruajtur qetësinë dhe asnjë person që nuk ka autorizim nuk do të qëndrojë në ambientet e KZAZ.

Ndërkohë, policia po kontrollon të gjithë të pranishmit në ambjentet e pallatit të sportit për dokumentacioni përkatës, dhe po largon prej aty të gjithë personat që nuk e kanë një dokumentacion të tillë.

Ndërkohë, shefi i ekipit të shqiponjave i bën thirrje të gjithë të pranishmëve që të ruajnë qetësinë. Personat që janë pa dokumentin e nevojshëm apo autorizim për të qëndruar në ato ambjente iu bë thirrje që të largohen, në të kundërt policia do të duhet të ndërhyjë me masa të tjera.

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Elbasan#Policia#TopChannel
Категория
Другие игры
Комментариев нет.