Top Channel/ Mbyllet numërimi në Tiranë, ishin 5 kutitë e fundit të njësisë nr 5

3 Просмотры
Издатель
Ka përfunduar numërimi i votave në njësinë nr 5 në Tiranë, e cila ishte edhe njësia e fundit ku po numërohej.

Në këtë njësi ka fituar Partia Socialiste me 20 mijë e 230 vota e ndjekur nga Partia Demokratike me 13 mijë e 225 vota. PS ka 7005 vota më shumë se PD.

Ndërkohë Lëvizja Socialiste në këtë njësi ka marrë 2 mijë e 545 vota. Në këtë zonë pas numërimit, mbështetës të PS kanë nisur festën. Pandeli Majko është kandidat nga PS në njësinë nr 5 në Tiranë.Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#TopChannel
Категория
Другие игры
Комментариев нет.